Remont mieszkania
Started by mistyx

Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 posts in this topic
mistyx
Junior Member
**

0
10 posts 6 threads Dołączył: May 2020
06-01-2020, 02:51 PM -
Gdy decydujecie się na remont mieszkania to robicie to sami czy też wynajmujcie ekipę, która przeprowadzi za was remont?
mazi88
Junior Member
**

0
10 posts 7 threads Dołączył: Aug 2020
01-21-2021, 03:32 PM -
mam umiejętności może nie mega fachowe ale na pewno jestem w stanie sobie sam poradzić z małym remontem. Ostatnio malowałem całe mieszkanie a w salonie i sypialni wymieniałem panele. Zdecydowałem się na panele winylowe Arbiton Dąb Alaskan. Super to wygląda.
borsicz
Junior Member
**

0
6 posts 0 threads Dołączył: Jan 2021
01-22-2021, 01:00 PM -
Ja staram się robić takie rzeczy samodzielnie ale nie każdy ma do tego smykałkę. Ale też nie zawsze, jak jest coś grubszego to wolę jednak wtedy zamówić usługę u fachowca.
kymal
Junior Member
**

0
7 posts 0 threads Dołączył: Jan 2021
03-16-2021, 08:50 AM -
Panowie, będę w stanie samodzielnie zamontować sobie schody na strych? Co prawda firma, w której chce zamówić materiał http://www.wasiak.net/oferta/schody.html proponuje mi sprawdzonego wykonawcę, ale zastanawiam się czy nie podołam temu sam?
dejwo
Junior Member
**

0
7 posts 2 threads Dołączył: Feb 2021
07-07-2021, 12:39 PM -
Ja osobiście wolę kupować takie rzeczy z usługą, raz że często jest wtedy trochę taniej, a dwa to jak przyjdą do tego fachowcy to masz gwarancję i śpisz spokojnie.
Miron
Junior Member
**

0
4 posts 1 threads Dołączył: Sep 2020
Wczoraj, 07:42 AM -
My zdecydowaliśmy się na budowę domu. Mamy już działkę i zastanawiamy się nad projektem. Budowę pewnie rozpoczniemy na wiosnę następnego roku. Musimy jeszcze znaleźć profesjonalną firmę budowlaną. To zadanie chcemy zlecić firmie WPW Invest, która już istnieje na rynku od dłuższego czasu i ma już za sobą sukcesy budowlane. Z tego co widzieliśmy https://wpwinvest.pl/realizacje/konstruk...ch-w-lodzi to fachowcy Ci są godni zaufania.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 07:42 AM przez Miron.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości